Конкурс художньої декламації "Слово Грінченка"

Конкурс декламації «Слово Грінченка»

з 10 листопада до 07 грудня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В рамках проведення Грінченківської декади з 10 листопада до 07 грудня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив конкурс «Слово Грінченка». Мета конкурсу – популяризація творчої спадщини Бориса Грінченка; залучення молодого покоління до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Великого українця; розвиток корпоративної культури, ствердження університетських цінностей.

108 студентів і викладачів Університету представили 64 відео декламації творів Бориса Грінченка.

По-новому зазвучали твори митця: «До народу українського», «Матільда Аґраманте», «Чия робота важча?», «Не гордуй ти життям молодим…», «Я сам собі у городі гучному…» та ін.

Члени журі у складі: Вірченко Т.І., доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства; Вишницької Ю.В., доктора філологічних наук, доцента кафедри світової літератури; Жигун С.В., доктора філологічних наук, доцента кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства,  визначили переможців конкурсу.

Диплом І ступеня:

Диплом ІІ ступеня:

Диплом ІІІ ступеня:

Диплом у номінації «Глядацькі симпатії»:

Диплом у номінації «Художнє читання»:

Диплом у номінації «Творчий підхід до виконання»:

Диплом у номінації «Акторська майстерність»:

Диплом у номінації «Вправне володіння голосом»:

Диплом у номінації «Читання поезії китайською мовою»:

Диплом у номінації «Відчуття духу Грінченкового слова»:

Дипломи учасників

Дипломи переможців