Вшанування пам’яті Бориса Грінченка

09 грудня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

9 грудня 2020 року в День народження Бориса Грінченка, в рамках відзначення Дня Університету і на знак вшанування пам’яті Великого українця, відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Борису Грінченку та до Державного поховання Грінченкової родини на Байковому кладовищі.

На врочистій церемонії були присутні члени адміністрації Університету, керівники навчальних підрозділів, представники студентської громади, викладачі та співробітники. Вітаючи всіх присутніх зі святом, ректор Університету Віктор Огнев’юк наголосив, що головне – єднатись, підтримуючи одне одного, особливо в цей непростий час, коли Україна і весь світ долають виклики пандемії.

Ми вітаємо всіх і кожного, хто, пишаючись йменням грінченківця, стверджує його своєю працею, високими результатами навчання. З Днем народження, Борисе Дмитровичу! З Днем Університету, грінченківська громадо!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Вшанування пам’яті Бориса Грінченка