1 грудня 2020 року вийшла друком «Епістолярна спадщина. Книга 1» багатотомного зібрання творів Бориса Грінченка

01 грудня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

1 грудня 2020 року в рамках Грінченківської декади, присвяченої святкуванню Дня народження Бориса Дмитровича Грінченка та Дня Університету, вийшла друком «Епістолярна спадщина. Книга 1» багатотомного зібрання творів Бориса Грінченка, що було започатковане у 2012 році до святкування 150-річчя від Дня народження Великого Просвітителя (керівник проєкту, голова редакційної ради Огнев’юк В.О., ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України).

Презентація книги

Матеріали надано НМЦ видавничої діяльності