Перший онлайн-етап Міжнародної програми лідерства служіння

З 2 листопада по 26 грудня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

    

 

Центр програм з лідерства служіння допоміг глибше розібрати основні принципи лідерства служіння учасникам першого етапу Міжнародної програми лідерства служіння.

З 2 листопада по 26 грудня 2020 року студенти різних структурних підрозділів Університету Грінченка - філологи, журналісти, хореографи, разом із співробітниками Центру опанували базу лідерських цінностей, якостей, особливостей поведінки в рамках Міжнародної програми лідерства служіння, яка проводиться щорічно у співпраці з "Co-Serve Int.".

У зв'язку із карантинними обмеженнями вперше програма розпочалася із онлайн-сесій, під час яких студенти визначали власні цінності, обговорювали різні погляди на особистість лідера, працювали у командах, тренувались на онлайн-вправах та практикували вміння активно слухати одне одного.

Нагадаємо, що Міжнародна програма лідерства служіння - це щорічна програма, що проводиться у співпраці з міжнародною організацією "Co-Serve Int." з метою ознайомити учасників з принципами лідерства як служіння, навчити застосовувати їх у житті, показати на прикладах як працює ця ідея, втілити у життя власний проєкт з лідерства. Програма складається з першого (базового) етапу, менторства, академії та створення лідерського проєкту.

Якщо вас зацікавила інформація про програму, запрошуємо дізнатись більше.

 

Матеріали надано НМЦ СГВ та ОДС Центр програм з лідерства служіння