Еразмус+ дні для молоді України

05 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

05 квітня 2021 року Київський університет імені Бориса Грінченка долучився до заходу «Еразмус+ дні для молоді України», який був організований Національним Еразмус+ офісом в Україні та командою Erasmus Students Network.

На заході обговорювали можливості академічної мобільності в рамках Еразмус+, були представлені програми Erasmus Mundus та презентовані індивідуальні освітні можливості для студентів.

Університет Грінченка виступив із презентацією власних діючих програм академічної мобільності в рамках підписаних договорів Еразмус+ із ЗВО-партнерами та окреслив особливості участі у таких програмах. До заходу долучились студенти Університету, які брали та наразі беруть участь у програмах Еразмус+: Христина Макар та Євгенія Буряк («Італійська філологія», програма з Університетом Фоджа, Італія), Надія Матківська («Міжнародне право», програма з Європейським гуманітарним університетом, Литва), Євгенія Скибинська, Анна Дятлова, Дар’я Родіна («Іспанська філологія», програма з Університетом Кадісу, Іспанія). Студентки поділились своїм досвідом участі у програмі Еразмус+, розповіли про особливості навчання та надихнули учасників брати участь у таких програмах.

Дякуємо усім учасникам заходу!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Еразмус+ дні для молоді України