Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія»!

08 квітня 2021 року
м. Житомир

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія», який проводився у Житомирському державному університеті імені Івана Франка, диплом І ступеня отримала Завадська Валерія Русланівна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Філософія» Історико-філософського факультету.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Ковальчук Наталію Дмитрівну, доктора філософських наук, професора, професора кафедри філософії Історико-філософського факультету.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського...