Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом Острави, спеціальність «Соціальна робота»

15 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті Острави (Чехія) на осінній семестр 2021-2022 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 7 студентів з Інституту людини Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах трьох наданих місць таких студентів:

1. Марію Амосову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота»,  Інститут людини.
  2. Анастасію Плотнікову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота»,  Інститут людини.
  3. Єву Скнаріну, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти