Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом Острави, спеціальність «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта»

15 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті Острави (Чехія) на осінній семестр 2021-2022 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 11 студентів з Педагогічного інституту Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах 4-місць спеціальності «Початкова освіта» таких студентів:

1. Надію Козачук, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Початкова освіта»,  Педагогічний інститут.
  2. Маргариту Войтенко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Початкова освіта», Педагогічний інститут.
  3. Аліну Клименчук, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Початкова освіта», Педагогічний інститут.
  4. Ірину Савицьку, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Початкова освіта», Педагогічний інститут.

та в межах  2-х місць «Дошкільна освіта» таких студентів:

1. Анну Хваліцьку, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Дошкільна освіта», Педагогічний інститут.
  2. Валентину Кіяшко, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Дошкільна освіта», Педагогічний інститут.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти