День працівника освіти

okt

28 вересня 2011 р.

вул. Тимошенка 13б, актова зала

Урочистості з нагоди святкування Дня працівника освіти

План заходів до Дня працівника освіти

Сонячними айстрами і журавлиними ключами у небі закарбувалась у пам'яті перша вчителька, нові книжки, запах осінніх медових яблук, перший дзвоник, шкільні друзі.
Постать вчителя у житті кожного з нас – це непересічна подія на сторінках буття. Його подвижницька, самовіддана праця підіймає людство до вершин досконалості.
Саме такі, представники освітянської еліти столиці – працівники нашого Університету, які славетно і голосно заявили про себе на світових та всеукраїнських конгресах, конференціях, творчих конкурсах та музичних фестивалях.
28 вересня камерний оркестр Інституту мистецтв зустрічав науково-педагогічний склад та працівників Університету музичними композиціями у холі центрального корпусу.
День працівника освіти в Університеті був відзначений урочистостями, під час яких Начальник Головного управління освіти і науки м.Києва Горюнова Віра Зіновіївна і ректор Університету Віктор Олександрович Огнев'юк вручили 72 нагороди працівникам Університету, зокрема:
Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "Петро Могила" нагороджено професора кафедри теорії та історії педагогіки гуманітарного інституту Паламарчук Ларису Борисівну;
Грамотами Головного управління освіти і науки міста Києва нагороджено:

• Ткачука Володимира Васильовича, заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри інстументально-виконавської майстерності Інституту мистецтв;
  • Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики музичної освіти Інституту мистецтв;
  • Яковенко Ігора Валентиновича, кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту, економіки та фінансів Інституту лідерства та соціальних наук;
  • Ліньова Костянтина Олександровича, кандидата наук з державного управління, доцента, директора Інституту лідерства та соціальних наук;
  • Віннікову Наталю Миколаївну, кандидата філологічних наук, завідувача НМЦ досліджень, наукових проектів і програм;
  • Прядко Марію Миколаївну, завідувача НМЦ видавничої діяльності;
  • Якобчук Зіновія Петровича, директора спорткомплексу.

Нагрудним знаком "За особистий внесок у розвиток Університету" нагороджено Глазову Олександру Павлівну, заступника директора з наукової роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти;

Грамотою Університету нагороджено 24 працівника Університету;
Подякою Університету нагороджено 40 працівників.
Науково-педагогічний склад нашого Університету - це талановиті, самовіддані люди, своєю наполегливою працею, своїм натхненням, талантом, намагаються прищепити любов до знань кожному студенту.
По завершенню офіційної частити святкування відбулась яскрава концертно-розважальна програма, в якій взяли участь:

• переможці багатьох міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів – ансамбль "Ad Libitum" (художній керівник – Юрій Маслянка);
  • студентка Інституту мистецтв нашого Університету, лауреат міжнародних конкурсів естрадної пісні, фіналістка TV-проектів "Шанс" і "Ти – суперзірка" – Анаіт Погосян;
  • Лауреат міжнародних конкурсів, студентка Інституту мистецтв Інна Пухта;
  • Чемпіони України з латино-американського танцю 2008, фіналісти та лауреати всеукраїнських конкурсів - Дмитро та Олеся Панькови.

Фінальним акордом свята став виступ Народного артиста України Фемія Мустафаєва – професора кафедри академічного співу Інституту мистецтв. Його довго не відпускали бурхливими оплесками.

Лунала музика, майоріли квіти, сяяли посмішки і привітання. У такій святковій атмосфері грінченківська родина зустрічає День працівників освіти.
Бажаємо дорогим колегам щастя, здоров'я, любові, благополуччя і високого натхнення. Нехай вам щастить у всьому, а благородна праця увінчується
словом добра, творчими крилами, натхненням і наснагою прийдешнім поколінням!

GEDC0589
GEDC0590