Результати конкурсу в рамках програми Еразмус+ з Університетом Кадісу (Іспанія)

Результати конкурсу в рамках програми Еразмус+
з Університетом Кадісу (Іспанія)

22 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія) на весняний семестр 2021-2022 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 7 студентів спеціальності «Мова і література (іспанська)» Інституту філології нашого Університету.

З урахуванням рейтингу успішності, знання іноземної мови, наукових здобутків, участі у громадських заходах Університету рекомендувати для навчання за програмою академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія) в межах 2-х наданих місць на весняний семестр 2021/2022 навчального року наступних студентів Університету:

1. Ксенію Роюк, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Мова і література (іспанська)»,  Інститут філології.
  2. Поліну Позняк, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Мова і література (іспанська)», Інститут філології .

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти