Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна лінгвістика»!

22 квітня 2021 року
м. Київ

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна лінгвістика», який проводився у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, диплом ІІ ступеня отримав Мазнєв Сергій Сергійович, студент ІІІ курсу спеціальності «Філологія» освітньої програми «Мова і література (японська)» Інституту філології.

Вітаємо переможця та наукового керівника Москальова Дмитра Петровича, кандидата філологічних наук, доцента кафедри східних мов і перекладу Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського к...