Вітаємо Тетяну Чабанюк з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!

22 квітня 2021 року
м. Чернівці

22 квітня 2021 року відбувся ІІ заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Цього року місцем проведення щорічного конкурсу став Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

За результатами підсумкової науково-практичної конференції, на якій відбувався захист конкурсних робіт, диплом ІІ ступеня отримала Чабанюк Тетяна Станіславівна, студентка першого року навчання в магістратурі за освітньою програмою «Суспільні комунікації» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин. До II туру Конкурсу були допущені 20 наукових робіт із 15 закладів вищої освіти з усієї України.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника – Вдовиченко Вікторію Андріївну, доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, кандидата історичних наук, доцента.

Бажаємо подальших успіхів та високих наукових досягнень!

Матеріали надано Факультетом права та міжнародних відносин

Вітаємо Тетяну Чабанюк з перемогою у ІІ тур...