Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»!

23 квітня 2021 року
м. Кременчуг

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», який проводився у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, диплом ІІІ ступеня отримала Шемчук Катерина Романівна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Економіка» освітньої програми «Економіка міста. Урбаністика» Факультету інформаційних технологій та управління.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Лойко Валерію Вікторівну, доктора економічних наук, професора, професора кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського...