111-а річниця з дня смерті Бориса Грінченка

06 квітня 2021 року

Не велике я поле зорав,

Та за плугом ніколи не спав.

Що робив, те робив я до краю

І всю силу, що мав я і маю,

На роботу невпинную клав.

Так скромно оцінив свій доробок український письменник, педагог, літературознавець, лексикограф, історик, публіцист, етнограф, редактор ряду періодичних видань, автор перших підручників з української мови та упорядник "Словника української мови" в 4 томах Борис Дмитрович Грінченко… Титан нації, якого справедливо називали голосом совісті всього українства, діяльність і все життя якого покладено на вівтар відродження України, неймовірних масштабів працьовитість якого є для сучасного молодого покоління беззаперечним прикладом служіння власному народу.

В Університеті імені Бориса Грінченка шанують пам’ять видатного літератора, науковця, педагога, громадсько-культурного діяча. Щороку у навчальному закладі в грудні проходить Грінченківська декада, а у квітні-травні - Грінченківська весна, видавництво Університету упорядковує і видає друком  праці, які входять до «Педагогічної спадщини» Б. Д. Грінченка, науково-педагогічний колектив і студенти доглядають його могилу на Байковому кладовищі.

6 травня 2021 року в день 111-их роковин смерті Бориса Грінченка співробітники Навчально-методичного  центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, дотримуючись традиції,  прибрали територію біля могили письменника та поклали квіти до родинного поховання.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

111-а річниця з дня смерті Бориса Грінченка