Результати конкурсу за програмою академічної мобільності в Університеті імені Адама Міцкевича (Польща)

24 червня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті імені Адама Міцкевича (Польща) на осінній семестр 2021-2022 н. р.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала таких студентів:

1. Олександру Ільїнову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика»,  Інститут журналістики.
  2. Ярославу Шлапацьку, студентку першого (бакалаврського) рівня (1 курс), спеціальність «Журналістика», Інститут журналістики.
  3. Євгенію Бондар, студентку першого (бакалаврського) рівня (1 курс), спеціальність «Психологія», Інститут людини.
  4. Олександра Дружинського, студента першого (бакалаврського) рівня (1 курс), спеціальність «Психологія»,  Інститут людини.
  5. Олексія Діденко, студента першого (бакалаврського) рівня (1 курс), спеціальність «Психологія», Інститут людини.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти