Цифровий хаб Університету Грінченка. Громадський бюджет 2022. Проєкт №597

Цифровий хаб Університету Грінченка. Громадський бюджет 2022. Проект №597

17 серпня - 15 вересня 2021 року

ШАНОВНІ ГРІНЧЕНКІВЦІ, ОСВІТЯНИ МІСТА КИЄВА! ДЛЯ ВАС!

Незабаром голосування, вирішуйте і обирайте проєкт №597 Цифровий хаб Київського університету імені Бориса Грінченка!

У інноваційних просторах хабу Ви вдосконалюватимете власну цифрову компетентність. Для Вас будуть проводитися тренінги, семінари, вебінари з використанням сучасного обладнання, онлайн ресурсів та різноманітних цифрових інструментів. Матеріали заходів будуть структуровані та представлені у онлайн-курсі, доступному 24/7. На допомогу Вам буде розроблено мобільний застосунок, у якому поширюватиметься інформація про новинки щодо цифрових інструментів та ресурсів, здійснюватиметься супровід впровадження інновацій.

Підтримайте наш проєкт! Зробіть свою педагогічну діяльність ефективною, захоплюючою, інтерактивною!

Сторінка проєкту

Сторінка групи проєкту на Facebook