Засідання Вченої ради Університету

26 серпня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

26 серпня 2021 року в актовій залі навчального корпусу на вул. Маршала Тимошенка, 13-б, відбулося засідання Вченої ради Університету, яке розпочалося з урочистостей – привітання ректора Віктора Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, з отриманням високої державної нагороди – Ордена «За заслуги» І ступеня.

Було вручено атестати професора Анфісі Нашинець-Наумовій та Андрію Рамському, доцента – Ларисі Гаращенко.

Віктор Олександрович представив новообраного члена Вченої ради – Марію Малецьку, голову Первинної профспілкової організації студентів Університету, яка виголосила та підписала зобов’язання члена Вченої ради Університету.

З ключовою доповіддю про підсумки вступної кампанії 2021 року виступив Олексій Жильцов, проректор з науково-методичної та навчальної роботи. Аналітичні матеріали, презентовані доповідачем, викликали жваве і продуктивне обговорення.

Декан Історико-філософського факультету Олена Александрова обґрунтувала доцільність створення кафедри політології у структурі очолюваного нею структурного підрозділу Університету.

Особливий інтерес викликало питання затвердження нової англомовної освітньої-професійної програми з підготовки іноземних громадян “Музичне мистецтво”, створеної з ініціативи Лілії Гриневич, проректора з науково-педагогічної та міжнародної діяльності.

Також було розглянуто низку інших важливих питань порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Засідання Вченої ради Університету