Вшанування пам’яті Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка

Відшуміли у Київському університеті імені Бориса Грінченка урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. У вітальних промовах, звернених до першокурсників, наголошувалось, зокрема, на тому, що вони неодмінно мають стати справжніми грінченківцями, а прикладом для них має бути Борис Дмитрович Грінченко, життя та праця котрого – джерело нескінченного натхнення для кожного студента та працівника Університету.

У виші шанують пам’ять видатного літератора, науковця, педагога, громадсько-культурного діяча. Традиційно у навчальному закладі у грудні проходить Грінченківська декада, у квітні-травні - фестиваль «Грінченківська весна».

Дотримуючись традиції, співробітники Навчально-методичного  центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів прибрали територію біля могили письменника та поклали квіти до сімейного поховання на Байковому кладовищі.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Вшанування пам’яті Бориса Грінченка