Гостьова лекція з Цивільного та сімейного права від роботодавця, адвоката Катерини Власюк

Гостьова лекція з Цивільного та сімейного права від роботодавця, адвоката Катерини Власюк

15 вересня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

   

 

15 вересня для студентів 2 курсу спеціальності «Право» гостьову лекцію з Цивільного та сімейного права провела відома в Україні адвокатеса в сімейних справах Катерина Власюк. Лекторка поділилася зі студентами не лише професійними секретами у сфері сімейних справ, але й своїми міркуваннями задля «запобігання розлученню» у майбутньому для молодих людей, які зараз починають будувати особисті стосунки.

Топ 3 причини розлучення від Катерини Власюк:

  1. Відсутність спілкування, спільних інтересів;
  2. Фінансові випробування;
  3. Зради.

Засновниця Адвокатського бюро «Сімейний адвокат Катерина Власюк», що є однією з баз виробничої практики студентів-грінченківців зачепила також гостре і актуальне питання - домашнє насилля. Лекторка зауважила перші ознаки в стосунках, які мають «насторожити», оскільки вони переважно притаманні поведінці партнера за крок до фізичного насилля.

Напередодні майбутнього одруження вона радить обговорити: спільний бюджет, питання утримання батьків чи дітей від попередніх шлюбів, чи будете позичати комусь кошти з сімейного бюджету, брати кредити, з ким залишаться діти на випадок розлучення та інші важливі питання. Адвокатеса з огляду на свій професійний досвід радить укладати

шлюбний контракт і домовитись про важливі для себе моменти на старті стосунків.

Дякуємо Катерині Власюк за змістовну лекцію та практичні поради, а також за можливість здобуття практичних навичок під час проходження виробничої практики в її Адвокатському бюро.

Матеріали надано Факультетом права та міжнародних відносин

 

Гостьова лекція з Цивільного та сімейного п...
Гостьова лекція з Цивільного та сімейного п...
Гостьова лекція з Цивільного та сімейного п...