Онлайн-зустріч учасників міжнародного проєкту «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання» DeDiMaMo, Eurasia Programme 2019, CPEA-ST-2019/10067

21 вересня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

21 вересня 2021 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася робоча зустріч представників Університетів – учасників проєкту «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання» (DeDiMaMo) програми EURASIA 2019, CPEA-ST-2019/10067: Університет Агдера (Норвегія), Київський університет імені Бориса Грінченка (Україна), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Київський університет імені Бориса Грінченка представляли: Н.В. Морзе, координатор проєкту в університеті, д. п. н., професор, член-кореспондент НАПН України, О.С. Литвин, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики, к. ф-м. н., старший науковий співробітник, М.А. Бойко, старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики, к. п. н., М.М. Астаф’єва, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики, к. ф-м. н., І.В. Машкіна, доцент кафедри комп’ютерних наук та математики, к. т. н., доцент, Ю.І. Мажуга, к. ф-м. н., старший викладач кафедри початкової освіти, О.М. Глушак, к. п. н., доцент кафедри комп’ютерних наук і математики. Від Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка брали участь: Н.Р. Балик, завідувач кафедри інформатики та методики її навчання, к. п. н., доцент, О.В. Барна, доцент кафедри інформатики та методики її навчання, к. п. н., В.П. Олексюк, доцент кафедри інформатики та методики її навчання, к. п. н., С.В. Мартинюк, доцент кафедри інформатики та методики її навчання, к. ф-м. н. професор Ю.В. Роговченко, к. ф-м. н., координатор проєкту представляв університет Агдера, Норвегія.

Під час зустрічі було детально обговорено плани щодо організації офлайн зустрічі в рамках блоку завдань проєкту «Здійснення освітньої діяльності: Курси/тренінги/навчальні візити для академічного та адміністративного персоналу - Спільні візити для розробки курсу та обміну досвідом» та з питань менеджменту. Учасники обговорили пропозиції щодо оновлення та впровадження електронного навчального курсу «Цифрове математичне моделювання» для студентів, які вивчають математику. Також на зустрічі розглядалися питання: закупка програмного забезпечення, розробка та проведення опитування студентів: обговорення процесу придбання ліцензій на технологію VARK, підготовка анкети, термін початку роботи.

Матеріали надано координатором проєкту в Університеті Грінченка

Онлайн-зустріч учасників міжнародного проєк...