Community College Initiative program

Серпень 2021 - травень 2022
College of DuPage, США

Вже два місяці Зоя Шумак, студентка IV курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, живе та навчається у Сполучених Штатах Америки. Вона є офіційною фіналісткою програми Community College Initiative, фінансованої US Department of State. Разом із чотирма іншими українськими студентами, Зоя є першою представницею України за 14 років існування цієї програми. Вона навчається за спеціальностями «Масмедіа та комунікації» і «Кіно та телебачення» і наразі активно працює над теоретичними та практичними проєктами своїх дисциплін.

Програма академічної мобільності Київського університету імені Бориса Грінченка надала змогу Зої Шумак навчатися паралельно в College of DuPage та рідному Фаховому коледжі «Універсум», тому заразом із практикою та теорією американських зразків вона успішно опрацьовує українську академічну програму та із задоволенням продовжує здобувати свій редакторський фах.

Community College Initiative program передбачає розвиток студентів, які отримали грант, у академічних та професійних сферах, лідерстві, волонтерстві та культурному обміні. За період перебування в Америці Зоя активно бере участь у різноманітних волонтерських акціях (таких як сортування одягу для дітей з малозабезпечених сімей, колективна допомога в зборі кукурузи, допомога в організації виставок тощо). Працює над створенням свого професійного портфоліо, поширює українську культуру, заводить нові знайомства, звісно, вчиться (вже отримала своє перше відмінно з однієї із дисциплін) і постійно дає виклик своїм лідерським здібностям, аби самовдосконалюватися день у день.

Її пригода триватиме ще вісім місяців і вона залишається на зв’язку!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Community College Initiative program