З професійним святом, освітяни!

Київський університет імені Бориса Грінченка

Щороку жовтневої пори, коли «красива осінь вишиває клени червоним, жовтим, срібним, золотим…», сонце стає лагідним і бажаним, а небо – синім і глибоким, наша країна відзначає справді всенародне свято – День працівників освіти.

Мудрі, далекоглядні, самовіддані, терплячі, лагідні і суворі – все це Ви, шановні освітяни!

Ви – честь і гордість Університету Грінченка. Завдяки Вам формується імідж закладу, Ваша майстерність та ініціативність дає вагомі результати у справі навчання і виховання молодого покоління.

Висококваліфіковані професіонали, котрі постійно крокують у ногу з часом, впроваджуючи нові методи викладання, застосовуючи новітні технології і практики, знаходячи креативні підходи у спілкуванні з учасниками освітнього процесу.

Низький уклін Вам за натхнення і самовіддану працю. Хай доля щедро посилає Вам талановитих і працьовитих студентів. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіху, достатку і щастя, а ваші серця зігріває людська повага і любов.

З професійним святом!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів