Переможці конкурсу Еразмус+ з Остравським університетом серед викладачів

Жовтень 2021 року
Остравський університет (Чехія)

Завершився конкурсний відбір в межах програми ЕРАЗМУС+ з викладацької мобільності в Остравському університеті (Острава, Чеська республіка). Вітаємо наших викладачів, які пройшли конкурсний відбір та будуть реалізовувати академічну мобільність в Університеті-партнері:

1. Тетяна Лях, завідувач кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Інституту людини – спеціальність «Соціальна робота».
  2. Роман Павлюк, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту людини – спеціальність «Соціальна робота»
  3. Жанна Петрочко, професор кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Інституту людини – спеціальність «Соціальна робота».
  4. Вадим Лютий, доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Інституту людини – спеціальність «Соціальна робота».
  5. Ольга Швед, доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Інституту людини – спеціальність «Соціальна робота».
  6. Євген Антипін, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту – спеціальність «Педагогіка».
  7. Тетяна Головатенко, старший викладач кафедри іноземних мов та методик їх навчання Педагогічного інституту – спеціальність «Педагогіка».

Бажаємо нашим викладач успіхів та нових професійних звершень!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти