Університет Грінченка в ТОП-10 кращих українських ЗВО за даними міжнародного рейтингу UniRank

Університет Грінченка в ТОП-10 найкращих українських ЗВО за даними міжнародного рейтингу UniRank

жовтень 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

За даними чергового випуску міжнародного рейтингу UniRank, який оцінює авторитетність та присутність вебсайтів закладів вищої освіти в Інтернет-просторі Університет Грінченка посів шосте місце з-поміж 185 закладів вищої освіти України.

Методологія рейтингу UniRank включає 5 незалежних вебметрик, які отримуються з 4 різних джерел вебаналітики:

• Moz Domain Authority - оцінка впливовості сайту у пошукових системах за даними системи Moz;

• Alexa Global Rank - оцінка популярності сайту за даними інтернет-компанії Alexa;

• SimilarWeb Global Rank - оцінка відвідуваності сайту за даними системи SimilarWeb;

• Majestic Referring Domains та Majestic Trust Flow - кількість зворотних посилань на сайт закладу вищої освіти та оцінка якості та впливовості сайту за даними системи Majestic.

У порівнянні з результатами рейтингу 2020 р. Київський університет імені Бориса Грінченка піднявся на 369 позицій з-поміж університетів світу, представлених в рейтингу.

Розробники рейтингу UniRank також формують рейтингові таблиці за присутністю та популярністю закладів вищої освіти у чотирьох найпоширеніших соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube. У рейтингу за популярністю в Facebook університет посів 17 місце.

Детальніше з результатами рейтингу UniRank можна ознайомитись за посиланням

10 21 unirank kubg.