Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом Острави, спеціальність «Соціальна робота»

Переможці конкурсу Еразмус+ з Остравським університетом серед викладачів

02 листопада 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті Острави (Чехія) на весняний семестр 2021-2022 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 5-х студентів з Інституту людини Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць таких студентів:

1. Камілу Мочалову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота»,  Інститут людини.
  2. Ірину Заярнюк, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.
  3. Олександру Шушкевич, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.
  4. Марію Пецоляк, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.
  5. Анастасію Сердюченко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Соціальна робота», Інститут людини.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти