Київський університет імені Бориса Грінченка долучився до Місяця цифрової грамотності

Київський університет імені Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка долучився до масштабної інформаційної кампанії, щоб надихнути грінченківців на набуття цифрових навичок.

На платформі @Дія.Цифрова освіта можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички, а також скласти національний тест на цифрову грамотність Цифрограм, щоб перевірити рівень знань.

Пропонуємо долучитися до Місяця цифрової грамотності, який триватиме з 1 до 30 листопада, адже це нагода:

• Студентам - удосконалити навички медіаграмотності та критичного мислення, фінансової грамотності, розвинути підприємницьку компетентність, дізнатися про способи реагування та протистояння кібербулінгу, затребувані нові цифрові професії (діджитал-маркетолог, SMM-спеціаліст, UI/UX-дизайнер, бізнес-аналітик тощо), отримати сертифікат Цифрограм, яким підсилити резюме та підвищити шанси на працевлаштування.

• Викладачам - удосконалити навички цифрової комунікації та організації роботи зі студентами (сервіси Google, Youtube, соціальні мережі тощо), застосування онлайн інструментів та сучасних ґаджетів і технологій в освітньому процесі (відеоконференцзв'язок, інтерактивні панелі, сучасне програмне забезпечення), застосування онлайн інструментів для організації освітнього процесу.

Живіть комфортно та щасливо завдяки цифровим навичкам!