Цінності - фундамент особистості: тренінг для учасників “Школи успіху” від Центру програм з лідерства служіння

07 листопада 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Як часто ви думаєте про те, що для вас важливо? Те, як ми живемо, визначається нашими цінностями. Вони допомагають нам приймати рішення та налагоджувати стосунки з іншими. Знання основних цінностей допомагає зрозуміти, хто ви насправді, а життя за цими цінностями дає відчуття щастя.

07 листопада 2021 року Центр програм з лідерства допоміг розібратися з цією темою під час онлайн-тренінгу "Цінності - фундамент особистості", який відбувся в рамках дводенного освітнього проєкту для школярів "Школа успіху". Захід був присвячений формуванню особистого бренду.

Використовуючи діджитал-інструменти, учасники проєкту створювали власні серця, наповнюючи їх найважливішими складовими свого життя. Переглядали уривки з кінофільмів та мультфільмів, аби навчитися розпізнавати цінності інших. Аналізували власну поведінку, взаємодію з іншими в команді та визначали свої 3 найбільш важливі життєві цінності.

В результаті, команда Центру допомогла знайти відповіді на 3 основні запитання:

• Де шукати та як зрозуміти свої цінності?
  • Чому вони важливі для особистого росту та успіху?
  • Як цінності лідера та команди впливають на ефективність спільної роботи?

"Цінності - це частина цієї самосвідомості. Це так само важливо, як знати свої сильні чи слабкі сторони, усвідомлювати можливості та орієнтири у житті. Особливо у шкільному віці. Цінності визначають те, як ми взаємодіємо зі світом. Чи зможемо ми працювати в команді, стати "своїм" в колективі. І перш ніж ставити перед собою грандіозні плани з підкорення цього світу, дуже важливо зрозуміти свій фундамент, спостерігаючи за собою, аналізуючи свою поведінку", - поділилася команда Центру.

Дякуємо учасникам за цінний зворотній звʼязок:

"Після тренінгу забираю цінні ресурси та ідеї для роздумів. Буду аналізувати фрагменти відео та своє оточення", Юлія.

"Буду аналізувати себе і оточуючих ще більше", Марія.

"Цікавий досвід, нова інформація і дуже сподобалася інтерактивна частина тренінгу", Максим.

Матеріали надано НМЦ СГВ та ОДС Центр програм з лідерства служіння