Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ в Державній вищій школі імені Іоанна Павла II

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+
в Державній вищій школі імені Іоанна Павла II

18 листопада 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання та викладання за програмою академічної мобільності Еразмус+ в Державній вищій школі імені Іоанна Павла II (Польща) на весняний семестр 2021-2022 н. р.

На підставі наданих документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки виклдачів, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць студентку:

1. Оксану Іщенко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Спеціальна освіта», Інститут людини.

та викладача

1. Тетяну Скрипник, професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини.

Бажаємо грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти