Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ у Сілезькому університеті (Польща)

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+
у Сілезькому університеті (Польща)

18 листопада 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання та викладання за програмою академічної мобільності Еразмус+ у Сілезькому університеті (Польща) на весняний семестр 2021-2022 н. р.

На підставі наданих документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки викладачів, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць студентку:

1. Дарію Федун, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Мистецтво»,  Інститут мистецтв.

та викладача:

1. Людмилу Гапон, викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.

Бажаємо грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти