Результати конкурсу за програмою академічної мобільності в Університеті імені Адама Міцкевича (Польща)

18 листопада 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті імені Адама Міцкевича (Польща) на весняний семестр 2021-2022 н. р.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала таких студентів:

1. Олександра Поліщука, студента першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Міжнародні відносини»,  Факультет права та міжнародних відносин.
  2. Руслану Клюй, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Міжнародні відносини»,  Факультет права та міжнародних відносин.
  3. Катерину Давиденко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Міжнародні відносини»,  Факультет права та міжнародних відносин.
  4. Вікторію Нероду, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», Інститут журналістики.
  5. Анастасію Баран, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», Інститут журналістики.
  6. Дарію Мельник, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», Інститут журналістики.
  7. Софію Дараган, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Журналістика», Інститут журналістики.
  8. Данила Мамченко, студента першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Політологія», Історико-філософський факультет.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти