Університет Грінченка на Diia Summit

08 лютого 2022 року
Національний палац мистецтв «Україна»

8 лютого 2022 року команда Університету Грінченка долучилася до участі у наймасштабнішомому Diia Summit, під час якого відбувалася технологічна презентація нових онлайн послуг та документів у Дії. Адже, Університет Грінченка - перший заклад вищої освіти, який упровадив використання е-студентського з мобільного застосунку «Дія», що дозволяє входити у корпуси та гуртожитки Університету, користуватись читальним залом бібліотеки. В Університеті реалізовано можливість отримання копій цифрових документів підписаних КЕПом державною програмою «Дія» на e-mail у форматі pdf-файлів та p7s-файлів. Послугою можна скористатися у відділі кадрів Університету.

На сьогоднішній день сервісами цифрової держави користуються понад 14 мільйонів українців. Для нас вже є звичними такі цифрові документи, як паспорт громадянина України у формі ID-картки, закордонний паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, свідоцтво про народження дитини, ковідні сертифікати і т.д. Відтепер можливо змінити місце реєстрації, отримати довідку про несудимість, автоматичний дозвіл на будівництво, шерити техпаспорт прямо у застосунку Дія. В майбутньому планується реалізувати командою Мінцифри такі послуги, як медичний кабінет, допомога людям у віці 60+ - еСмартфон, еПенсійне. Під час Diia Summit був презентований додаток Revolut, який дозволяє тримати відкриті рахунки у різних банках подорожуючи по світу, купувати акції відомих компаній від 1 долару, купувати товари в інтернеті з всіма можливими знижками за допомогою плагіну у браузері. Також на заході був презентований спеціальний правовий режим для IT-індустрії - Дія City, який дозволить створити в Україні найпотужніший IT-хаб в Центральній та Східній Європі.

Детальніше про захід

Університет Грінченка на Diia Summit