День єднання в Університеті Грінченка

16 лютого 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначили День єднання. Свято було запроваджене Указом президента України №53/2022 «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість».

В Університеті Грінченка День єднання почався з мітингу. Після урочистого підняття прапора України у супроводі державного гімну до присутніх звернувся ректор Університету Віктор Огнев’юк. “Єдність українців – це спільність дій, духу, спільність нашої праці заради оборони і міцності нашої країни,” – наголосив у промові Віктор Олександрович.

Перед учасниками заходу виступили: журналіст, письменник Микола Гриценко, студентка Інституту філології Тамара Федик, декан Історико-філософського факультету Олена Александрова. Заходи по відзначенню Дня єднання пройшли в усіх структурних навчальних підрозділах Університету.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

День єднання в Університеті Грінченка