Університету Грінченка надано тестовий доступ до платформи Research4Life

Університету Грінченка було надано тестовий доступ до платформи  Research4Life

Березень 2022 року

Шановні грінченківці!

З березня 2022 року Університету Грінченка надано тестовий доступ до платформи Research4Life.

Research4Life надає дослідникам у понад 10 500 установах у більш ніж 125 країнах  онлайн-доступ до 154 тисяч провідних журналів і книг у галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук і права.

Доступ можна отримати з локальної мережі Університету, або авторизувавшись за посиланням використовуючи логін та пароль, надісланий у розсилці від Бібліотеки.

Також з березня 2022 року для Університету Грінченка продовжено термін дії віддаленого доступу до ресурсів повнотекстової електронної БД книг на платформі ScienceDirect компанії Elsevier. Відповідного листа на підтримку України у війні з Росією надіслали представники компанії.

Для налаштування віддаленого доступу скористайтесь Інструкцією

Авторизація на сайті ScienceDirect здійснюється за логіном та паролем наукометричної бази Scopus.

За додатковою консультацією щодо отримання доступу до зазначених баз даних прохання звертатися до завідувача відділу Бібліотеки Університету Литвинової Анастасії Володимирівни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Матеріали надано Бібліотекою