Нові горизонти співпраці з Японією!

07 квітня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

07 квітня 2022 року у форматі відеокоференції за участі представників Посольства України в Японії та представників японських ЗМІ відбулася зустріч між Київським університетом імені Бориса Грінченка та одним із найдавніших університетів Японії - Університетом Тойо (м. Токіо).

Від Київського університету імені Бориса Грінченка участь у зустрічі взяв ректор Віктор Олександрович Огнев’юк, проректори, декани та директори інститутів, представники кафедри східних мов і перекладу; з японської сторони – ректор Університету Тойо професор Етцуко Ягучі, проректори та професори Університету Тойо. У ході перемовин сторони висловили впевненість, що сьогоднішня зустріч стане початком довготривалих, дружніх та плідних відносин між Університетами, а також сприятиме культурній та освітній співпраці між дружніми народами України та Японії!

Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка відзначив, що у ці дні Україні як ніколи потрібна допомога всіх друзів України та подякував, що у ці важкі дні збройної агресії Російської Федерації проти України – пліч-о-пліч із нами стоїть дружній японський народ. Та допомога й підтримка, яку нам надає Японія має для громадян України надважливе значення! Також Віктор Олександрович розповів представникам Університету Тойо та представникам японських ЗМІ про особисту участь грінченківців у війні проти окупантів.

У  ході відеоконференції було досягнено домовленості про підписання угоди про співпрацю між університетами та започаткування обміну студентами. Під час зустрічі погоджено, що угоду від імені Київського університету імені Бориса Грінченка в Токіо із Університетом Тойо буде підписано Надзвичайним та Повноважним Послом України в Японії паном Сергієм Корсунським, що свідчить про безпрецедентний рівень важливості співпраці двох Університетів.

Матеріали надано Інститутом філології

Нові горизонти співпраці з Японією!