Кращі студенти-грінченківці стажуватимуться в Японії!

07 квітня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Між Київський університетом імені Бориса Грінченка та Університетом Тойо (м. Токіо, Японія) у ході зустрічі, яка пройшла 07 квітня 2022 року досягнуто домовленості про започаткування програми обміну студентами. За пропозицією від японської сторони перші студенти-грінченківці зможуть поїхати на стажування до Японії вже протягом квітня 2022 року! При цьому японська сторона покриватиме всі витрати, пов’язані зі стажуванням студентів Київського університету імені Бориса Грінченка в Японії. Взяти участь у стажуванні зможуть студенти-японознавці Інституту філології, студенти Факультету права та міжнародних відносин, а також Факультету інформаційних технологій та управління.

Ректор Університету Тойо професор Ягучі наголосила, що зі свого боку Університет Тойо зробить все можливе, щоб надати студентам-грінченківцям найкращі знання та від усього серця піклуватися про них під час їхнього стажування в Японії! Пані Ягучі також висловила впевненість, що здобуті грінченківцями знання допоможуть розбудувати сильну та процвітаючу Україну. Від імені Київського університету імені Бориса Грінченка ректор Віктор Олександрович Огнев’юк подякував японській стороні за можливість кращим студентам Університету проходити стажування в одному із найдавніших університетів Японії, який знаний своїми традиціями та історією, а також наголосив, що ця можливість є справжнім символом дружби України та Японії!

Матеріали надано Інститутом філології