Загальноуніверситетський фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур»

З 01 по 23 лютого 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Напередодні війни з 1 по 23 лютого 2022 року в Університеті Грінченка відбувся онлайновий фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур». Мета заходу: презентація та популяризація культури та культурних традицій народів різних країн, формування позитивних мультикультурних інтересів у студентської молоді Університету.

9 команд боролися за перемогу. Грузія, Держава Ізраїль, Ірландія, Італійська Республіка, Королівство Іспанія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Республіка Вірменія, Французька Республіка, Японська Держава – про ці країни розповідали створені учасниками конкурсу відео.

Для презентації країни учасники фестивалю-конкурсу відзняли декілька тематичних відеороликів. Один з них  містив інформацію про державний герб, прапор, гімн, географію, економіку, національний костюм, пізнавані символи, культуру країни. Переглянувши інші, можна було помилуватися виробами ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, отримати покрокову інструкцію приготування традиційної страви національної кухні. Найбільше емоцій, звичайно ж, викликали відео з мистецькими номерами.

Роботи, надіслані на конкурс, оцінило суворе, але справедливе журі.

І місце посіли команди Інституту філології, Факультету права та міжнародних відносин, Інституту мистецтв.

ІІ місце – команди Історико-філософського факультету, Інституту журналістики та Педагогічного інституту.

ІІІ місце – команди Фахового коледжу «Універсум», Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, Факультету інформаційних технологій та управління.

Переможців у номінації «Приз глядацьких симпатій» визначили вподобайки поціновувачів:

• команда Факультету інформаційних технологій та управління посіла - І місце;
  • команда Інституту філології - ІІ місце;
  • команда Педагогічного інституту - ІІІ місце.

Вітаємо переможців!
Україна  переможе!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів