Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+
в Університеті Кадісу (Іспанія)

14 квітня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на семестрове навчання за програмою академічної мобільності Еразмус+ в  Університеті Кадісу (Іспанія) на осінній семестр 2022-2023 н. р.

На підставі наданих документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць наступних студенток:

1. Ксенію Сабадаху, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія»,  Інститут філології.
  2. Вікторію Кецьку, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія», Інститут філології.
  3. Олену Радченко, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія», Інститут філології.
  4. Катерину Пазон, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія», Інститут філології.
  5. Дану Чумак, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія», Інститут філології.
  6. Дар’ю Красноок, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія», Інститут філології.

Бажаємо грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти