Загальноуніверситетський конкурс проєктів презентації Університету у соціальних мережах

Лютий 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

У лютому 2022 року, напередодні війни, Навчально-методичний центр соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів провів конкурс проєктів презентації Університету у соціальних мережах.

Мета заходу - сприяння підвищенню активності грінченківців у соціальних мережах, заохочення найбільш ефективних практик просування інноваційних ідей у соціальних медіа.

У конкурсі взяли участь сторінки соціальних мереж структурних підрозділів, кафедр, студентського самоврядування, студентських спільнот Університету, розміщені у соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik Tok, на каналі YouTube.

12 проєктів, надісланих на конкурс, оцінило фахове журі.

І місце посів проєкт кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора В. Бурячка Факультету інформаційних технологій та управління;

ІІ місце – проєкти Фахового коледжу «Універсум» та Інституту людини;

ІІІ місце – проєкти Історико-філософського факультету і Ради студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин.

Вітаємо  переможців!

Україна  переможе!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів