Університет отримав можливість безкоштовної перевірки академічних текстів на плагіат через сервіс Unicheck

20 квітня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка, починаючи з 20 квітня 2022 року, отримав можливість безкоштовної перевірки академічних текстів на плагіат за допомогою сервісу Unicheck. Компанія ухвалила таке рішення задля підтримки закладів вищої освіти України під час війни. Доступ до сервісу буде безкоштовним до кінця року.

Співпраця Університету Грінченка з компанією Unicheck триває з 2017 року. Наразі підтримка від Unicheck є важливою  запорукою успішної діяльності Університету та виявом справжніх партнерських стосунків.

Матеріали надано Бібліотекою