Матеріали Міжнародного наукового семінару «Цифрові гуманітарні науки 2021» проіндексовано міжнародною базою даних Scopus

Київський університет імені Бориса Грінченка

Scopus та dblp проіндексовано матеріали міжнародного наукового семінару «Digital Humanities Workshop 2021 (DWH-2021)», який відбувся 23 грудня 2021 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Співорганізатором семінару виступив Криворізький державний педагогічний університет.

DWH-2021 став першим в Україні рецензованим міжнародним семінаром, зосередженим на застосуванні цифрових технологій для вивчення гуманітарних наук з визнанням того, що друковане слово більше не є єдиним засобом продукування та поширення знань. Україна, відтепер, офіційно висвітлена на мапі осередків дослідження цифрової гуманітаристики Європи, зі своїм чітко окресленим контуром цифрових вимірів гуманітарних студій мови, навчання та управління, суголосно з Віденським Маніфестом Цифрового Гуманізму 2019-го року.

Матеріали DWH-2021 опубліковані на платформі для досліджень та відкриттів - Цифровій бібліотеці ACM. Із 22 проіндексованих МНБ публікацій - 10 підготовлені науково-педагогічними працівниками Київського університету імені Бориса Грінченка.

До зустрічі на DWH-2022!