Вшанування пам’яті Бориса Грінченка

06 травня 2022 року

Щастя дурно не дається:
Тільки той його придбає,
Хто за його в бої б’ється

Борис Грінченко

Борис Дмитрович Грінченко – автор фундаментальних педагогічних, мовознавчих, літературознавчих та етнографічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови і літератури - відноситься до когорти великих українців, для яких головним змістом і смислом життя стала боротьба за формування української нації і становлення Української держави. Сили йому надавала велика ідея віри в незборимий дух українського народу, тверда впевненість у тому, що єдино вірним шляхом розвитку для України є формат самостійної, незалежної країни. Рядки його поезій сьогодні звучать як ніколи актуально, надихаючи українців на перемогу над російським окупантом.

“Грінченко продовжує боротися за ті ідеали, за які боровся завжди… Його поезія стоїть на сторожі захисту України”,- зазначив ректор Університету Грінченка Віктор Олександрович Огнев’юк, звертаючись до викладачів, співробітників, студентів, які 6 травня 2022 року в день 112-х роковин смерті письменника  зібралися, щоб вшанувати пам’ять Бориса Дмитровича.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять  полеглих студентів та випускників.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Вшанування пам’яті Бориса Грінченка