Результати конкурсу на участь у програмі академічної мобільності з Університетом імені Адама Міцкевича (Польща)

23 травня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на семестрове навчання за програмою академічної мобільності в  Університеті імені Адама Міцкевича (Польща) на осінній семестр 2022-2023 н. р.

На підставі наданих документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць наступних студентів:

1. Даниіла Бородая, студента першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Політологія», Історико-філософський факультет.
  2. Данила Мамченка, студента першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Політологія», Історико-філософський факультет.
  3. Софію Дараган, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Реклама та зв’язки з громадськістю», Інститут журналістики.

Бажаємо грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти