Результати конкурсу на участь у програмі академічної мобільності з Вільнюським Університетом (Литва)

23 травня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на семестрове навчання за програмою академічної мобільності у Вільнюському університеті (Литва) на осінній семестр 2022-2023 н. р.

На підставі наданих документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах двох наданих місць наступних студенток:

1. Валерію Літвінову, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Міжнародне право»,  Факультет права та міжнародних відносин.
  2. Олександру Потіху, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія», Інститут філології.

Бажаємо грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти