Волонтерський рух в Університеті Грінченка

04 червня 2022 року
Парк «Незнайка» м. Ірпінь

04 червня 2022 року викладачі та студенти Університету Грінченка, доєднавшись до волонтерського руху міста Києва, взяли активну участь у проведенні  свята до Міжнародного дня захисту дітей. Захід відбувся у парку «Незнайка» міста Ірпінь.

Викладачі Педагогічного інституту О.А. Половіна, І.В. Кондратець, Т.Ю. Шинкар, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Ю.Ю. Савченко провели для дітлахів Ірпеня та навколишніх сіл майстер-класи «Малювання кульками», «Копійки з фольги», «Складемо казку», «Музичні діалоги», «Дивовижний оркестр». Варто зазначити психолого-педагогічне спрямування майстер-класів і для дітей, і для батьків. Адже батьки отримали поради й рекомендації щодо виховання й розвитку дітей, а діти під час рефлексійної вправи «Що купиш за зроблену копійку собі, батькам, дітям, котрі поряд з тобою?» мали відповісти на непросте питання і собі, і оточуючим.

Викладачі Інституту мистецтв М.О. Сохань, А.І. Хмельова, С.В. Стрельцова, заступниця директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи І.І. Ткаченко та студенти порадували дітей майстер-класами з акторської, хореографічної майстерності, бісероплетіння, оригамі, паперопластики, виготовлення вітальних листівок та малювання.

Фахівці Інституту людини О.М. Рева, Н.В. Миколенко, заступниця директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи І.В. Музиченко та студенти-старшокурсники  надали таку необхідну в час воєнного лихоліття психологічну підтримку дітям та їх батькам, провівши консультації безпосередньо під час свята.

Організатори свята в Ірпені ставили перед собою мету повернути дітям радість життя, посмішки на їх обличчя, психологічну рівновагу. Волонтери нашого Університету доклали максимум зусиль для втілення цієї благородної мети у життя.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Волонтерський рух в Університеті Грінченка