Школа кураторів Університету Грінченка

Квітень - травень 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Війна, яка прийшла у нашу країну, проходить не лише по лінії фронту. Її відчуває кожен з нас. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, постійну тривогу, намагаються зрозуміти, як зменшити негативні наслідки постійного психологічного напруження.

Нові реалії сьогодення врахували лектори Школи кураторів, проводячи онлайнові заняття для слухачів та всіх охочих поліпшити свій психологічний стан та психічне здоров’я. У квітні-травні відбулися три заняття. Майстер-клас «Плекаємо психологічну стійкість. Техніки самодопомоги в умовах війни та невизначеності» та вебінар «Як подбати про себе та своїх близьких в умовах війни. Поради психолога» провела докторка психологічних наук, доцентка кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Литвиненко Олена Олександрівна. Майстер-клас «Активізація мотивації навчально-професійної діяльності студентів в умовах війни» докторки психологічних наук, доцентки кафедри психології особистості та соціальних практик Столярчук Лесі Анатоліївни допоможе кураторам врахувати всі аспекти роботи зі здобувачами освіти у складних умовах сьогодення.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Школа кураторів Університету Грінченка