Вітаємо переможця Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса!

10 червня 2022 року
Запорізький національний університет

За результатами Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса, який проводився в Запорізькому національному університеті, диплом І ступеня отримав Кобилинський Олександр Миколайович, студент ІІ курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Філологія» освітньої програми «Мова і література англійська» Інституту філології.

Вітаємо переможця та наукового керівника Бітківську Галину Володимирівну, доктора філологічних наук, доцента, завідувача кафедри світової літератури Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм