Розпочато творчі конкурси та конкурс фізичних здібностей

01 липня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка;

01 липня 2022 р. на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка в онлайн режимі розпочався прийом творчих конкурсів на освітні програми «017.00.01 Фізичне виховання», «017.00.02 Тренерська діяльність з обраного виду спорт», «017.00.03 Фітнес і рекреація», який триватиме до 18 липня включно згідно розкладу.

Напередодні на Факультеті було проведено консультації щодо проходження творчих конкурсів, на яких абітурієнти та їхні батьки були ознайомлені з правилами проведення вступних випробувань та вимогами до абітурієнтів під час складання цьогорічних творчих конкурсів фізичних здібностей.

Абітурієнти складають нормативи відповідно до програм творчих конкурсів з метою оцінювання рівня фізичної підготовленості. У творчому конкурсі фізичних здібностей застосовуються загальноприйняті тести, які рекомендовані програмами з фізичної культури для тестування учнів та тести Європейської системи Єврофіт.

Викладачі випускових кафедр активно залучені до роботи з абітурієнтами.

Бажаємо успіхів нашим майбутнім студентам у складанні творчих конкурсів!

Зареєструватися для проходження творчих конкурсів та / або конкурс фізичних здібностей можна до 17 липня за посиланням.

Матеріали надано Приймальною комісією Університету