Вручення премії Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України

Вручення премії Київського міського голови

Київська міська рада

Мер Києва Віталій Кличко напередодні Дня молоді нагородив обдаровану та активну молодь столиці. Премією Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2021 році відзначили 36 осіб (за наукові та творчі досягнення, внесок у розвиток молодіжного руху). 32 особи отримали подяки Київського міського голови за активну волонтерську діяльність під час війни в Україні.

«Радий вітати у столичній мерії представників обдарованої молоді міста. Незважаючи на складний час, в якому ми живемо, я щиро радий можливості особисто привітати та вручити премії молодим киянам за їхній внесок у розвиток Києва», – сказав Віталій Кличко.

Серед нагороджених – студентка Інституту мистецтв Університету Грінченка Катерина Кабакова. Вона отримала премію у номінації «Творчі досягнення».

Україна переможе!

Все буде Україна!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Вручення премії Київського міського голови