Грінченківці стали срібними призерами VI Національних судових змагання з міжнародного кримінального права!

Грінченківці стали срібними призерами

VI Національних судових змагання з міжнародного кримінального права!

24-25 вересня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Команда «Ferro et igni» Київського університету імені Бориса Грінченка у складі студентів ІІІ курсу спеціальності 293 «Міжнародне право» - Хоменка Андрія, Мартинюка Мілєна, Опанасюка Володимира та Новік Дар‘ї посіли ІІ місце у VІ National Moot Court Competition on International Criminal Law (VI Національних судових змагання з міжнародного кримінального права).

У цих змаганнях взяли участь 20 команд із різних закладів вищої освіти України. На першому етапі команди мали підготувати процесуальні документи, за результатами оцінювання яких команди, чий доробок виявився найбільш обґрунтованим,  були відібрані до чвертьфіналу. На усному етапі змагань, студенти продемонстрували ораторську майстерність, знання міжнародного кримінального права, зокрема, Римського статуту та судової практики.

У фіналі змагань команді «Ferro et igni» Київського університету імені Бориса Грінченка не вистачило лише пів бали задля перемоги у змаганнях.

Але й срібло - є свідченням ґрунтовної підготовки наших студентів та її глибоких знань.

Щиро вітаємо студентів-грінченківців з досягненням! Бажаємо професійних перемог у майбутньому!

Матеріали надані Факультетом права та міжнародних відносин