Відзначення Дня Університету Грінченка

28 вересня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

28 вересня 2022 року Грінченківська родина відзначила День Університету. Співробітники та студенти долучилися до різноманітних заходів.

На виставці творчих робіт співробітників були представлені живопис, кераміка, картини, виконані в різноманітних техніках, вишиванки, прикрашені вишивкою твори декоративно-прикладного мистецтва, дизайнерські проєкти.

Майстер-класи зкавового живопису та розпису тканин, проведені викладачами Факультету образотворчого мистецтва та дизайну, зацікавили багатьох, хто прагнув розвинути свої художні таланти.

Найактивнішу участь студенти і співробітники взяли у традиційному загальноуніверситетському флешмобі «Бірюзовий рулить».

У студентському квесті «Університет Грінченка: вчора, сьогодні, завтра», в якому взяли участь 13 команд з усіх факультетів, перемогла команда Факультету української філології, культури та мистецтва, друге місце посіли студенти Факультету економіки та управління, третє – Фахового коледжу «Універсум».

Члени студентського клубу «Спадщина» (керівник – завідувач кафедри археології та давньої історії професор Михайло Відейко) презентували грінченківцям історичну реконструкцію часів України-Руси.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Відзначення Дня Університету Грінченка